Alfa Romeo Stelvio
ALFA STELVIO
Yeni bir başlangıcın heyecanı
Kurulduğu günden beri Alfa Romeo, araç sürüş şeklimizi değiştirme gücüne sahip modeller yaratmıştır: hayranlık yaratan mühendislik harikaları ve eşsiz tasarım. Alfa Romeo bugün, 106 yılı aşkın geçmişi ile yeni bir dönüm noktasına imza atıyor, Stelvio en yüksek beklentileri karşılamak için geliyor.
Alfa Romeo Stelvio
EŞSİZ DUYGULAR
Sürüş duyguları zirveye çıkıyor
Bir SUV, gerçek bir performans aracı ile aynı duyguları hissettirebilir mi? İşte Stelvio, bu soruya cevap vermek için geliştirildi.
Hakim bir sürüş konumu ile alçak ağırlık merkezi birleşimi gerçek bir ayrıcalıktır. Stelvio'nun direksiyonundayken SUV dünyasında yeni bir çağın başladığını hissedeceksiniz.
Alfa Romeo Stelvio
DUYGU TAVİZ VERMEZ
EŞSİZ OLMAK İÇİN TASARLANDI
Aşırı hafiflik, sıradışı direksiyon hissi ve optimal dinamik denge yeni bir beden buluyor. Yenilikçi platformu sayesinde Alfa Romeo Stelvio, bir performans aracının yol hakimiyetini geleneksel bir SUV'nin konforu ile mükemmel bir şekilde sentezliyor. Günlük hayatın getirdiği her şeye yer var ama uzlaşmaya yer yok.
Alfa Romeo Stelvio
ALFA ROMEO'NUN SUV GELİŞTİRME YÖNTEMİ
Kararlı bir mükemmeliyet arayışı
Güvenlik ve bilgi-eğlence için geliştirilen son teknolojiler. Hafif bir gövde yapısı ve karbon fiber tahrik mili. Geniş aralıkta verimli ve üstün güç aktarma organları ve patentli dinamik çözümler. Alfa Romeo için eşsiz araç geliştirme yaklaşımına sadık kalan başka bir inovasyon harikasına imza atma vakti geldi. Alfa Romeo'nun sunduğu Stelvio, duygusal faktörleriyle SUV tarihini yeniden şekillendiriyor.