Jeep’den Büyük Bahar Kampanyası!

Jeep Yetkili servislerinde 200 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediye!

Jeep Yetkili servislerinde KDV Dahil 1.000 TL, 1.500 TL, 2.000 TL değerinde mekanik işlemleri için servis harcaması yapan bireysel müşterilerimize Opet istasyonlarında tek seferde 150 TL ve üzeri benzin ve motorin alımlarında geçerli sırası ile 100TL, 150TL, 200TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında tek seferde harcanabilir. Kampanyaya katılan opet bayi listesine https://www.opet.com.tr/hizli-istasyon-arama adresinden ulaşabilirsiniz. Yakıt puanı yüklemesi Jeep servislerinde belirtilen koşullarda işlem yapan ve adına fatura kesilen müşterinin Jeep Yetkili Servislerinde ilgili iş kabul kartı faturası kesilirken kayıt edilen cep telefonuna, fatura kesim tarihi itibariyle en geç 3 iş günü sonra yüklenecektir. Puanlar kampanyaya dahil Opet istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir. Yakıt puanların son kullanma tarihi 30.09.2021’dir. Her müşterimiz yakıt puan kampanyasından bir kez faydalanabilir. Opet ve TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis işlemleri için belirtilen tutarlara KDV Dahildir.

Tüm Jeep müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi!

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için Jeep Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır.
Kampanyalar 9 Nisan – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı andevu.jeep.com.tr adresinden alabilirsiniz. Kampanyalar farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. Jeep kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Jeep Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 53 37 ile irtibata geçebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM
DİĞER JEEP® KAMPANYALARI